SKRIVBORD, Addo Design, 1970-tal.

121424. SKRIVBORD, Addo Design, 1970-tal.

Skrivbord teak.
Bredd 170 cm
Djup 80 cm
Höjd 73 cm.

Slitage, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skrivbord teak.
Bredd 170 cm
Djup 80 cm
Höjd 73 cm.

Slitage, stötmärken.

Antal besök: 1 891