PINNSTOL, Fanett, 1960-tal.

PINNSTOL, Fanett, 1960-tal.
1214129. PINNSTOL, Fanett, 1960-tal.

Höjd cirka 80 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd cirka 80 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 3 436