LEKSAKER, Fort med hus och gubbar , 1950-tal.

1213944. LEKSAKER, Fort med hus och gubbar , 1950-tal.

Låda med parti delar till fort.

slitage finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

slitage finns.

Antal besök: 1 922