SIV-BRITT ALLVAR. Olja på duk, monogramsignerad.

121391. SIV-BRITT ALLVAR. Olja på duk, monogramsignerad.

"Trädgård Stora Skedvi" . Mått 45 x 54 cm.

Mindre repor på ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre repor på ramen.

Antal besök: 3 464