SOFFGRUPP, 7 delar, rotting, Bejra möbler Tibro, 19/2000-tal.

121383. SOFFGRUPP, 7 delar, rotting, Bejra möbler Tibro, 19/2000-tal.

Bestående av: soffa, 3 fåtöljer, 2 lampbord, soffbord, soffans längd ca 205 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 939