1213506. MÄRKLIN, Lok, räls, vagnar samt transformator, 1900-tal.
4 lok
4 stora vagnar
6 små vagnar
2 transformatorer
Raka skenor (normal) 30 stycken
Raka skenor. (korta)
Böjda skenor (normal) 37 stycken
Böjda skenor (långa) 5 stycken
6 växlar
2 kryss samt diverse lampor.
Slitage. Ej funktionstade.