Slipad dekor med kvinna. Höjd 8 - 13,5 cm. 10 grogglas. 6 selterglas. 10 snapsglas. 5 starkvinsglas. 11 vitvinsglas. 9 rödvinsglas. 8 sherryglas. 6 likörglas.
Bruksslitage. Nagg.