VAS, "Zviss", Ingegerd Råman, Orrefors.

1213264. VAS, "Zviss", Ingegerd Råman, Orrefors.

Vas, "Zviss", Ingegerd Råman för Orrefors, klarglas med röd randdekor, etikettmärkt och gravyrsignerad "Orrefors", höjd 27 cm.

Sedvanligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sedvanligt bruksslitage.

Antal besök: 2 883