ARMATURER, 3 st, mässing.

ARMATURER, 3 st, mässing.
12132. ARMATURER, 3 st, mässing.

Höjd 29/29/27 cm.

Bucklor i framkanterna. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 29/29/27 cm.

Antal besök: 949