VITRINSKÅP, 1900-tal.

VITRINSKÅP, 1900-tal.
121316. VITRINSKÅP, 1900-tal.

Längd ca 110 bredd 43 höjd ca 175 cm.

Slitage. Hyllor saknas. Dekorlist högt upp delvis löst, limmad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
121316. VITRINSKÅP, 1900-tal.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 264