JOAN MIRÓ. LITOGRAFIN 3" LITOGRAFI.

1213134. JOAN MIRÓ. LITOGRAFIN 3" LITOGRAFI.

Originallitografi, ej signerad, ur boken ”Miro Lithographe III”. Maeght, Poligrafa och Weber förlag.

Bildstorlek: 31.5 x 24 cm, ramstorlek: 55 x 47 cm.

Bra skick, se bilder.

Joan Miró (1893–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bra skick, se bilder.

Joan Miró (1893–1983)

Antal besök: 1 213