UTOMHUSARMATURER, 2 st, för lyktstolpe, Asea, 1900-tal.

121307. UTOMHUSARMATURER, 2 st, för lyktstolpe, Asea, 1900-tal.

Diameter ca 48 cm vardera.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 48 cm vardera.

Slitage.

Antal besök: 744