RADIO, Radiola HLL 220, 1930.

RADIO, Radiola HLL 220, 1930.
121295. RADIO, Radiola HLL 220, 1930.

Enligt etikett på undersidan provad den 20/2 1930.
Längd 49, bredd 21,5, höjd 32,5 cm.

Slitage, fläckar, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar, skador.

Antal besök: 1 845