FIGURIN, porslin, Rådjur, Sitzendorf.

1212934. FIGURIN, porslin, Rådjur, Sitzendorf.

ca 21.5 bred, ca 17.5 cm hög.
Djupstämplad 29553.

Krackelerad glasyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 21.5 bred, ca 17.5 cm hög.
Djupstämplad 29553.

Krackelerad glasyr.

Antal besök: 2 113