EERO KEMPPAINEN. Olja på duk.

EERO KEMPPAINEN. Olja på duk.
1212843. EERO KEMPPAINEN. Olja på duk.

Kustbil i vinter, 49x71, signerad och daterad 70.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 226