SVEN X:ET ERIXSON. 3 st färglitografier, signerade och numrerade.

121280. SVEN X:ET ERIXSON. 3 st färglitografier, signerade och numrerade.

Hockeyspelare, 28 x 26 cm.
Figurmotiv, 18 x 26 cm.
dansare, 33 x 24 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hockeyspelare, 28 x 26 cm.
Figurmotiv, 18 x 26 cm.
dansare, 33 x 24 cm.

Antal besök: 954