SKÅLAR, 2-stycken glas, Iittala, Finland.

1212736. SKÅLAR, 2-stycken glas, Iittala, Finland.

Skål Kerttu Nurminen. Höjd 10 cm. Diameter 18 cm
Skål. Höjd 12 cm. Diameter 27 cm. Osignerad.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 286