Kalmar Auktionsverk
Keramik & Porslin
Europeiskt
ALF JARNESTAD. VAS, keramik, signerad och daterad 1960.
1212672. ALF JARNESTAD. VAS, keramik, signerad och daterad 1960.
höjd 12 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 12 cm.
Kalmar Auktionsverk
1 332