HÖRNSKÅP,med vitrin,vitt,1900-tal.

1212603. HÖRNSKÅP,med vitrin,vitt,1900-tal.

Höjd ca 197 cm
Bredd ca 80 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 197 cm
Bredd ca 80 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 6 174