MARIN KOMPASS, typ P4A.

MARIN KOMPASS, typ P4A.
1212568. MARIN KOMPASS, typ P4A.

Enligt stämplar i lådans lock, kontrollerad Manchester 1943.
Lådans mått 23 x 23 cm, höjd 15 cm.

Slitage smuts och skador, funktionsgaranti lämnas ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 694