K G NILSON. "Hösten" färglitografi.

1212447. K G NILSON. "Hösten" färglitografi.

Signerad och daterad 1982, numrerad 31/100.
14x18cm.

K G Nilson (Född 1942)

Gör en kostnadsfri värdering!

14x18cm.

K G Nilson (Född 1942)

Antal besök: 895