BYRÅ "Medevi" IKEA i samarbete med Riksantikvarieämbetet, signerad, 1900-talets slut.

1212383. BYRÅ "Medevi" IKEA i samarbete med Riksantikvarieämbetet, signerad, 1900-talets slut.

höjd 87 cm, bredd 93 cm, djup 51 cm.

bruksslitage, jack i ovansida, färgen med nötning och sprickbildning.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 931