1212324. INGA BAGGE, "Danserskan", brons, signerad IB.

höjd ca 33 cm.

smärre slitage.

höjd ca 33 cm.

smärre slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 19 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
19 EUR
Danmark
24 EUR
Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
29 EUR
Frankrike
32 EUR
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
37 EUR
52 EUR
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
70 EUR
94 EUR
106 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1212324

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 85