BORDSLAMPA, keramik, 18/1900-tal.

12121. BORDSLAMPA, keramik, 18/1900-tal.

Dekor av medaljong och maskaroner. Total höjd 62 cm.

Bruksslitage och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage och nagg.

Antal besök: 519