GOLVLAMPA, 3-armad, 1940/50-tal.

121201. GOLVLAMPA, 3-armad, 1940/50-tal.

alm, mässing.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

alm, mässing.

bruksslitage.

Antal besök: 6 250