HERMAN TALLVIK. TILLSKRIVEN. Olja på duk, signerad.

121178. HERMAN TALLVIK. TILLSKRIVEN. Olja på duk, signerad.

Fjällandskap möjligen Åreskutan. Mått 42,5 x 23,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 743