BESTICKSERVIS, 150 delar, Nils Johan, rostfritt stål.

121173. BESTICKSERVIS, 150 delar, Nils Johan, rostfritt stål.

25 matgafflar, 32 bordsgafflar, 23 matknivar, 35 bordsknivar, 11 matskedar (19 cm), 8 bordsskedar (17,5 cm), 6 fiskknivar, 1 slev, 1 gräddslev, 4 små skedar, 4 små gafflar.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor.

Antal besök: 1 315