LJUSSTAKAR, två par, Skultuna Bruk, 1900-tal.

121172. LJUSSTAKAR, två par, Skultuna Bruk, 1900-tal.

Stämplade SB No. 20, höjd 20 resp. Skultuna Bruk No. 90, höjd 15 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 5 199