BERTIL VALLIEN, Glas, vas "Network" och ljusstake, Kosta Boda, 1980-tal.

121164. BERTIL VALLIEN, Glas, vas "Network" och ljusstake, Kosta Boda, 1980-tal.

Signerade. Boda artist collection nr. 478644. Höjd 23 resp. 18,5 cm.

Smutsbeläggning på vasens insida. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 130