KANDELABER, koppar, jugend samt KASTRULL, koppar, märkt J.E.M. Berglund, Ockelbo, tidigt 1900-tal.

121158. KANDELABER, koppar, jugend samt KASTRULL, koppar, märkt J.E.M. Berglund, Ockelbo, tidigt 1900-tal.

För 3 ljus, höjd 31 cm resp. diameter 13 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 700