Slagbord, furu, 1800-tal.

Slagbord, furu, 1800-tal.
121155. Slagbord, furu, 1800-tal.

Längd 37/163, bredd 102, höjd 74 cm. Gångjärn med genomgående nitar.

Gott bruksskick, mindre märken i skivorna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 189