KISTA, ek med rottingklädda sidor, "PH52", Kaj Winding för Poul Hundevad, Danmark, 1950-tal.

1211554. KISTA, ek med rottingklädda sidor, "PH52", Kaj Winding för Poul Hundevad, Danmark, 1950-tal.

Brännstämplad Danish furnituremakers control. Längd 122 cm, bredd 48 cm, höjd 48 cm.

Ovandel med omfattande fläckar och slitage Mindre rottinghskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 473