MATBORD, David Rosén, "Napoli", Nordiska Kompaniet, 1900-tal.

1211552. MATBORD, David Rosén, "Napoli", Nordiska Kompaniet, 1900-tal.

Fanerat teak, 91x103 cm, höjd 70 cm, + 2 iläggsskivor bredd 38 cm, vardera.

Fanérkant skador, kantfanérlist lös samt bit saknas i hörnan
Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fläckar.

Antal besök: 2 590