ROGER WOLFF. Blyertsteckning.

ROGER WOLFF. Blyertsteckning.
1210612. ROGER WOLFF. Blyertsteckning.

En sjöman älskar... Signerad 39x30 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 317