VÄTSKEBEHÅLLARE för dubbla vätskor, koppar, 1800-tal.

121058. VÄTSKEBEHÅLLARE för dubbla vätskor, koppar, 1800-tal.

höjd 42, diameter 30 cm.

bruksslitage samt ett lock saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 42, diameter 30 cm.

Antal besök: 816