KOPPARGRYTA MED LOCK, 1800-tal, A.J. Winlöf Sundsvall.

121055. KOPPARGRYTA MED LOCK, 1800-tal, A.J. Winlöf Sundsvall.

smidesställning medföljer, diameter 30 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 1 770