NATTDUKSBORD, rokokostil, 1900-tal.

12105. NATTDUKSBORD, rokokostil, 1900-tal.

Glasskivor, längd 48, bredd 37, höjd 63,5 cm vardera.

Slitage, en glasskiva lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, en glasskiva lös.

Antal besök: 840