LARS NORRMAN. Akvareller 2 st, samramade.

1210414. LARS NORRMAN. Akvareller 2 st, samramade.

Kompositioner med kvinnor. Signerade. 12x16 cm vardera.

Mindre ytslitage.

Lars Norrman (1915–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Lars Norrman (1915–1979)

Antal besök: 332