ROGER WOLFF. Olja på duk.

ROGER WOLFF. Olja på duk.
1210224. ROGER WOLFF. Olja på duk.

Abstrakt komposition. Signerad. 70x100 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 671