PARGRINDAR, järn, 1900-tal.

PARGRINDAR, järn, 1900-tal.
1209595. PARGRINDAR, järn, 1900-tal.

höjd 90 cm, bredd 115 cm, vardera del.

ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 579