ARMBANDSUR, Fleurier Watch Automatic.

1209238. ARMBANDSUR, Fleurier Watch Automatic.

Diameter exklusive krona 34 mm.

Proveniens dödsboet efter samlaren Sture Nyström, Rottne.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 812