TENNFAT, Carl Gustaf Wigholm, Gävle, 1844.

120899. TENNFAT, Carl Gustaf Wigholm, Gävle, 1844.

Stämplar. Diameter 33 cm.

Bruksslitage, repor, märken och mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplar. Diameter 33 cm.

Antal besök: 1 871