OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå, bär signatur.

120875. OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå, bär signatur.

Vinterlandskap, otydlig signatur. 28x38 cm.

Bruksskick, dekorbortfall på ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 137