MATTA, guldafgahn, 1900-tal.

MATTA, guldafgahn, 1900-tal.
1208486. MATTA, guldafgahn, 1900-tal.

övervägande gul

182 x 108 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

övervägande gul

182 x 108 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 263