APORKESTER MED 60 FIGURER, porslin med måleri och.

1207940. APORKESTER MED 60 FIGURER, porslin med måleri och.

glasyr i färger, några med oidentifierad märkning, 1800-talets andra hälft, 13,5-16,5 cm.

Ca 60% med skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 776