JACQUE ZADIG. Strandbild. Olja på duk. Signerad Zadig.

120789. JACQUE ZADIG. Strandbild. Olja på duk. Signerad Zadig.

64 x 86 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

64 x 86 cm.

Antal besök: 1 011