ARMBAND, 18k guld, panzarlänk, Guldvaruhuset Aktiebolag, Stockholm 1900-tal. Vikt 46,4 gram.

120726. ARMBAND, 18k guld, panzarlänk, Guldvaruhuset Aktiebolag, Stockholm 1900-tal. Vikt 46,4 gram.

Bredd ca 1 cm. Längd ca 19 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 371