OKÄND KONSTNÄR. Sjölandskap med eka. Olja på pannå. Signerad R.Lindström.

120725. OKÄND KONSTNÄR. Sjölandskap med eka. Olja på pannå. Signerad R.Lindström.

37 x 45 cm.
Möjligen Rikard Lindström.

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 45 cm.
Möjligen Rikard Lindström.

Antal besök: 5 183