Gomér & Andersson Linköping
Mynt, Medaljer & Frimärken
SABEL, troligen arabisk, 1900-tal.
120717. SABEL, troligen arabisk, 1900-tal.
Längd ca 86 cm.
Skador, slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca 86 cm.
Skador, slitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 655