Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
PEO ZACHRISSON. Vinterlandskap med timmerkörare. Olja på pannå. Signerad.
120705. PEO ZACHRISSON. Vinterlandskap med timmerkörare. Olja på pannå. Signerad.
39 x 44 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
39 x 44 cm.
Gomér & Andersson Linköping
920